Roparun Veiling

Doneren kan nu ook in natura! Steun jouw team door donatie van antiek, een sieraad of een fiets. Ook is het mogelijk om een dienst te doneren, denk aan een workshop, een behandeling of een bezoek aan een bijzondere locatie.

Hoe gaat dat in zijn werk?
Via de speciale website roparun.schenkhet.nl kun je een product of dienst aanbieden als donatie voor stichting Roparun.
Vermeld bij het aanmelden van je donatie eventueel bij welk team de opbrengst van het item bijgeschreven mag worden.

Wat is Schenkhet?
Schenkhet verwerkt als partner van Roparun alle veiling items. Zij hebben hier al veel ervaring mee, denk bijvoorbeeld aan de bijzondere items die geveild worden tijdens 3FM Serious Request.

Wanneer is de veiling?
In 2019 staan er twee veilingweken gepland. De eerste week is van 10 t/m 17 februari 2019. De tweede week is gepland van 19 t/m 26 mei 2019.

Wat kan ik doneren?
Bijna alle objecten en diensten met een waarde van minimaal € 100 kunnen geschonken worden.

Kan ik deze donatie ook bij de belasting indienen?
Jazeker, de taxatiewaarde van de geschonken items is aftrekbaar van de inkomstenbelasting of VPB. De schenking wordt aangemerkt als gift aan een goed doel. Schenkhet laat je weten wat de taxatiewaarde is.

Tijd tot de start van Roparun 2019

De Roparun vindt plaats van 8 t/m 10 juni 2019

0 dagen
0 uur
0 minuten
0 seconden

Roparun 2019 in cijfers

328Teams
37Doelen
€573.132,74Opbrengst

Hoofdsponsor

Faber Audiovisuals

SponsorPlus

Faber Audiovisuals