Tijd tot de start van Roparun 2020

De Roparun vindt plaats van 30 mei t/m 1 juni

0 dagen
0 uur
0 minuten
0 seconden

Roparun 2020 in cijfers

De run op het leven

327 Teams
53 Doelen
€228.944,83 Opbrengst Roparun 2020

Roparun Veiling

Doneren kan nu ook in natura! Steun jouw team door donatie van antiek, een sieraad of een fiets. Ook is het mogelijk om een dienst te doneren, denk aan een workshop, een behandeling of een bezoek aan een bijzondere locatie.

Hoe gaat dat in zijn werk?
Via de speciale website roparun.schenkhet.nl kun je een product of dienst aanbieden als donatie voor stichting Roparun.
Vermeld bij het aanmelden van je donatie eventueel bij welk team de opbrengst van het item bijgeschreven mag worden.

Wat is Schenkhet?
Schenkhet verwerkt als partner van Roparun alle veiling items. Zij hebben hier al veel ervaring mee, denk bijvoorbeeld aan de bijzondere items die geveild worden tijdens 3FM Serious Request.

Wanneer is de veiling?
De komende veiling is gepland van 8 t/m 15 december 2019. Lever op tijd (via een team) een item aan via roparun.schenkhet.nl.

Wat kan ik doneren?
Bijna alle objecten en diensten met een waarde van minimaal € 75 kunnen geschonken worden.

Kan ik deze donatie ook bij de belasting indienen?
Jazeker, de taxatiewaarde van de geschonken items is aftrekbaar van de inkomstenbelasting of VPB. De schenking wordt aangemerkt als gift aan een goed doel. Schenkhet laat je weten wat de taxatiewaarde is.

© 2019 Stichting Roparun | Alle rechten voorbehouden