Route 2012

De Roparun routes vanuit Hamburg en vanuit Parijs zijn op dit moment nog niet definitief.

 

Route vanuit Hamburg

De route vanuit Hamburg is in concept beschikbaar als PDF file (routeboek) en als Google Earth kmz file. Let op! De omleidingen voor de b-voertuigen staan nog niet in deze versie genoteerd.

 

PDf file: 2012-Roparun-route-Hamburg-Rotterdam-2012-concept-20120207

 

KMZ file: 2012-Roparun-route-Hamburg-Rotterdam-2012-concept-20120207

 

De Hamburg route is inmiddels ook beschikbaar voor je TomTom. Het zipbestand met de bestanden staat hier:

 

2012-Roparun-route-Hamburg-Rotterdam-2012-concept-20120207-TomTom

 

 

Route vanuit Parijs

De route vanuit Parijs is de route van 2011 en die is hier te vinden:

 

Route vanuit Parijs

 

Er zijn inmiddels een paar aanpassingen bekend:

 

Kaart 8 - Flavy

1 - In Lagny was een korte omleiding ' achterlangs ' omdat er een braderie was. Inmiddels is bekend dat de lopers en fietsers WEL over de braderie mogen maar de voertuigen niet. De omleiding van vorig jaar is nu een stippellijn voor de voertuigen. De betreffende straten zijn niet meer vermeld en de tekst en de lijn voor lopers en fietsers is aangepast.

 

2 - Bovenin, de route over het kanaal en dan verder ging via Sermaize-Bussy-Muirancourt. De route gaat nu vanaf Béhancourt RECHTDOOR het kanaal over, via Chevilly, Campagne naar Frétoy-le-Château.

 

De aangepaste kaart staat hier:

2012-Route-aanpassing-08-12-F-08-Flavy.pdf

Let op, de doorlopende kilometers zijn nog NIET in de kolommen vermeld.

 

Kaart 13 - Solesmes

Er is een andere route door Bertry ivm festiviteiten. Na Troisvilles ging de route naar Neuvilly en dan over de lange D955 naar Solesmes. De route gaat nu vanaf Troisvilles - via Inchy - Viesly - Briastre - naar Solesmes.

 

De aangepaste kaart staat hier:

2012-Route-aanpassing-13-12-F-13-Solesmes.pdf

Let op, de doorlopende kilometers zijn nog NIET in de kolommen vermeld.

 

Kaart 26 - Antwerpen

Na de tunnel in Antwerpen is er een aanpassing in de route. De aanpassing is aangeven in het paarse vlak.

 

De aangepaste kaart staat hier:

2012-Route-aanpassing-26-12-B-12-Antwerpen.pfd

Let op, de doorlopende kilometers zijn nog NIET in de kolommen vermeld.